Prowadzisz działalność? Nasza firma oferuje usługi księgowe, kadrowo-płacowe, usługi bhp. Naszym celem jest sukces naszych klientów. Zapewniamy asystę radcy prawnego oraz biegłego rewidenta.
  + 48 792 092 055
kontakt@veruscub.pl
Jakość i Bezpieczeństwo Doświadczenie i Profesjonalizm Jasne i Czytelne Zasady

O firmie

Posiadamy Certyfikat Księgowy Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Do pracy podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem i pasją, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających.

VERUS – Twój partner w biznesie

W dzisiejszych czasach przedsiębiorcy oczekują od nas nie tylko prawidłowo zaksięgowanych dokumentów, ale przede wszystkim pomocy w prowadzeniu i dynamicznym rozwoju swojej firmy.

Zdajemy sobie sprawę jak ważnym elementem efektywnie zarządzanego przedsiębiorstwa jest stały dostęp do niezbędnych danych finansowych oraz wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność zarządzania finansami. Dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie innowacyjne rozwiązania i pilnie słuchamy wszystkich sugestii.

VERUS – stawiamy na kompetencje

Stanowimy zespół osób wykształconych i doświadczonych w prowadzeniu księgowości oraz kadr i płac przedsiębiorstw z różnych branż.

Współpracujemy z firmami, które mają wieloletnie doświadczenie w zakresie usług szkoleniowych, doradczych i wdrożeniowych w dziedzinach BHP, PPOŻ, Pierwszej pomocy i Ochrony Środowiska.

Współpracujemy z biegłym rewidentem oraz jesteśmy w stanie zagwarantować obsługę prawną wg. potrzeb naszych klientów.

Ponadto stale poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w kolejnych stopniach kursów zawodowych i podejmując państwowe egzaminy, aby zapewnić Klientom wysoki poziom obsługi.

VERUS – ochrona danych naszych Klientów

Przetwarzane przez nas dane są zabezpieczone na serwerze, administrowanym przez profesjonalnego i zaufanego partnera, znajdującego się wszelkimi zabezpieczeniami.

Dodatkowe bezpieczeństwo danych gwarantują cyklicznie wykonywane kopie bezpieczeństwa.

Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu świadczonych przez nas usług, zabezpieczające interesy naszych Klientów.

VERUS – wsparcie dla Klientów

Nasi Klienci w każdej chwili mogą liczyć na wsparcie w zakresie podejmowanych decyzji podatkowych, inwestycyjnych, kadrowych i innych.

Usługi księgowe
BHP
Usługi kadrowo – płacowe
Copyright © VERUS 2019

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Cookies     Zamknij X